top of page

Byli jsme v Brně

1. 12. 2023

1.12. a 2.12. jsme byli představit knihu Alžběta a drak na literárním festivalu a knižním jarmarku Knihy v Brně v Moravské zemské knihovně. A byla skvělá atmosféra na setkání na téma jak osedlat draka. Dede perlila, lidé se bavili :-)

S Alžbětou a drakem jsme se zúčastnili Knižního jarmarku a literárního festivalu Knihy v Brně. U stánku.... no řekněme u stolku. Děkujeme za spoustu skvělých rozhovorů, těm, kteří si knihu koupili přejeme hezké čtení. A čtení bylo i "na place". To když Dede bavila návštěvníky některou z povídek z Nedopovídek.
V sobotu pak byla i původně zamýšlená jako hodinová besedu na téma „Jak osedlat draka“ . Děkujeme všem, co přišli, někteří až z Práglu :-). Myslím, že se bavili všichni. Když Dede po domluvené hodině skončila, obecenstvo si vynutilo pokračování :-).
Děkujeme vedení Zemské knihovny a také zejména paní Lee Novotné za skvělou organizaci a velmi přívětivé prostředí. Za celé dva dny se nikdo na nás nejenomže nemračil, na každé tváři byl úsměv a vše se řešilo v klidu a pohodě. Díky!
Tolik oficiální akce.

Neoficiálně se pak ještě v Brně uskutečnilo přátelské setkání v Hospůdce na blbým místě.

Článek z Českého rozhlasu a záznam rozhovoru s Dede

bottom of page